Novinky

Výsledky žáků

23.09.2013 19:36

Holasovice mladší - Kyjovice 3:8, Holasovice mini starší - Slavkov 1:10, Holasovice mini mladší - SFC Opava A 0:26

Mini žaci starší úspěšní

16.09.2013 21:32

Na hřišti Zlatník mini žáci starší vyhráli 7:4. Čtyři branky vstřelil Michalec, dvě Grela a jeden Bolík A.

Dorost se vrátil s jedenáctkou

15.09.2013 13:09

Dorostenci Holasovic se utkali v sobotním odpoledni s týmem Slavkova a domů se vracejí s hrůzostrašným debaklem 11:0. I v tomto zápase měl hostující trenér Lumír Matýsek problémy se sestavou, kdy převážná čast hráčů na zápas nedorazila.

První body jsou doma

14.09.2013 19:00

Holasovice muži potvrdili, že se jim proti Březové daří a po čtvrté za sebou na horké půdě Březové neprohráli. Tentokrát Holasovští zvítězili 2:0. Branky vítězů vstřelil v 80. minutě Lukáš Richter a v 85. minutě host z Kylešovic Bolacký M. Lukáš Richter vstřelil premiérový gól v mistrovském zápase v mužské kategorii. Více v sekci muži.

Z Hradce bez bodu, Grela opět řádil

13.09.2013 10:17

V třetím utkání Mini mladší žáci prohráli v Hradci nad Moravicí 6:2. Za Holasovské opět skóroval Grela a v letošním ročníku již vstítil do branek soupeře deset branek. To vše stihl za pouhé tři zápasy a v Holasovicích vyrůstá nový talent.

SFC "D" - Mladší žáci 13:8

12.09.2013 08:38

V dalším měření sil se Slezským FC Opava prohráli i mladší žáci. Na hřišti u Koupaliště podlehli Holasovští místnímu déčku 13:8

Dorost má bod, mini vyhráli

09.09.2013 09:39

Dorost Holasovice - Kylešovice 1:1, Mini žáci st. - Otice 8:0. Sestavy budou přídany v nejlbližších hodinách.

Budišov potvrdil roli favorita

09.09.2013 09:35

I v třetím zápase nové sezóny vyšli Holasovice naprázdno. V nedělním odpoledni podlehli na domácím hřišti Budišovu A, loni ještě celku z OP. Domácí sice vedli po gólové hlavičce Adama Dehnera, ale Budišov zápas otočil a výhral 3:1. Navíc Libor Galvas chytl pokutový kop. Kaňkou zápasu byl vlastní vítězný gól Jiřího Dehnera a zejména zranění Viléma Antaly, který ještě v neděli dostal na kotník sádru.

Na Slezském FC bez bodu

06.09.2013 07:17

Na hlavním hřišti Slezského FC v Městských sadech Holasovští mini žáci prohráli s domácim SFC "B" 12:4. Hattrick vštřelil Grela.

Muži bez bodu

01.09.2013 19:00

I v druhém zápase muži prohráli. Tentorkát na hřišti Kyjovic nejtěsnějším rozdílem 1:0.