Archiv článků

Změna termínu

14.09.2014 11:38

Zápas 10. kola se Suchými Lazcemi je přeložen na neděli 12.10 v 15:00 (původně sobota 11.10)

Konec trápení dorostu

14.09.2014 11:26

Na základě nedisciplinovaného přístupu hráču dorostu k mistrovským utkáním bylo rozhodnuto o odhlášení dorostu z okresního přeboru. Dorost v sezóně odehrál pouze jedno utkání (prohra 7:0 se Stěbořicemi), ke zbylým se tým nesešel. Oddíl za odhlášení mužstva v průběhu sezóny musí zaplatit pokutu 5000 Kč. Nechvalně tak končí éra, která před deseti lety započala poprvé v historii klubu postupem do OP. V klubu nyní budou pokračovat pouze tři celky (muži, žáci). Ukončení dorostu bude mít v nejbližších letech dopad na mužské družstvo, které nebude doplňováno mladými kluky a končí tak provázanost od žáku až po muže. V nejbližších letech se nepředpokládá opětovné založení mužstva.

Michal Dehner stop na 1 zápas

14.09.2014 11:22

Za červenou kartu, kterou Michal Dehner dostal v zápase v Brumovicíh, dostal na čtvrtečním zasedání disciplinární komise stopku na 1 utkání.

V derby vítězství

07.09.2014 21:54

V derby sousedských obcí výhraly Holasovice na půdě Brumovic 1:0. Branku hostů vstřelil Kamil Kramný. Zápas nedohrál Michal Dehner, jenž dostal v 70. minutě červenou kartu

Dorost i muži bez bodu

01.09.2014 11:07

Dorost v nedělním odpoledni prohrál se Stěbořicemi na domácím hřišti 7:0. Posléze víkendovou reputaci nezpravili ani muži, kteří podlehli Melči nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Holasovice - Stěbořice 0:7

31.08.2014 14:15

Dorost kontumačně prohrál

24.08.2014 21:44

Dorost se na úvod sezóny nesešel a prohrál tedy kontumačně 3:0 na půdě Darkoviček.

Na úvod porážka

24.08.2014 17:45

V 1.kole okresní trojky Holasovice prohrály na hřišti Březové 3:0

Darkovičky - Holasovice 3:0 kontumačně

24.08.2014 14:45

Dorostenci Holasovic se nesešly a k úvodnímu kolu do Darkoviček ani nevyjely.

Březová - Melč 3:0

23.08.2014 17:00

Sestava: Dehner F. -

Branice - Holasovice 3:1

17.08.2014 16:00

B: 55. Dehner A.

Sestava: Dehner F. - Mosler A., Dehner M., Dehner J., Dehner D. - Sitmalidis M., Dehner A., Matýsek L., Richter L. - Bolík P., Bordovský V.

Holasovice - Vávrovice 2:2

10.08.2014 17:00

B: 15. Dehner A., 30. Bordovský V.

Sestava: Dehner F. - Mosler A. (46. Dehner D.), Dehner M., Weiss T., Schreier A. - Sitmalidis M., Dehner A., Černý O., Richter L., (81. Bordovský V.) - Bolík P., Bordovský V. (46. Matýsek L.)

V prvním poločase jsme se soupeřem, který postoupil do OP, hráli celkem vyrovnaně s oboustannou snahou o útočení, kdy gólové šance byly na obou stranách. My jsem v patnácté minutě vstřelili gól po hohovém kopu, soupeř vyrovnal svým nejlepším hráčem, který se přízemní střelou zprava asi dva metry před PÚ trefil přesně ke vzdálenější tyči. Ve třicáté minutě jsme vstřelili druhý gól a do konce poločasu jsme, zejména díky dobré hře naší obrany, soupeři již mnoho nedovolili.

Ve druhém poločase se hra naší obrany dost zhoršila, čehož soupeř využil k trvalejšímu tlaku, z něhož jsme se nedokázali vymanit, protože jsme nedokáali vpředu udržet míč a naši záložníci tyto pokusy o útočnou činnost dostatečně nepodpořili. Po získání míče a přechodu vpřed jsme nezkracovali hřiště, protože střední obránci zůstávali uvnitř nebo v blízkosti našeho PÚ, což umožňovalo soupeři po získání míče ihned přenést hru zase až před naši branku. Naše útoky byly sporadické a méně nebezpečné než v prvním poločase. Většina poločasu se odehrávala v našem PÚ nebo v jeho blízkosti a soupeř si vytvářel gólové příležitosti, z nichž ale proměnil jen jednu a vyrovnal tak na konečný výsledek.

Naše sestava nebyla optimální, protože nám chybělo několik hráčů základní sestavy. I přesto jsme odehráli, zvláště v prvním poločase, slušné utkání, které bylo přínosem pro další přípravu na mistrovskou soutěž, jak z pohledu celkového herního projevu mužstva, tak také prezentací individuálních výkonů jednotlivých hráčů.

Konec v poháru

01.08.2014 09:17

Holasovice vypadly v úvodním kole Poháru FAČR s účastníkem okresního přeboru z Litultovic 2:0.

1. Kolo: Pohár FAČR 2014/2015: Holasovice - Litultovice 0:2

27.07.2014 17:00

Sestava: Dehner F. - Dehner D., Dehner M., Dehner J., Schreier A. - Sitmalidis M. (71. Černý O.), Bolík J., Bolík P., Dehner A. - Matýsek J., Richter L.

V prvním poločase mělo utkání celkem vyrovnaný průběh. Soupeřův nejlepší hráč trefil výbornou střelou břevno, a poté dokázal po rohovém kopu zleva vstřelit asi ze sedmi metrů hlavou gól. My jsme pak měli gólovou šanci, kdy šel Lukáš Richter sám na brankáře, ale byl trochu tísněn jedním ze soupeřových hráčů a svou střelou z bezprostřední blízkosti trefil pouze brankáře.

Ve druhém poločase jsme již byli horším mužstvem, především proto, že fotbalově vyspělejší soupeř dokázal lépe kombinovat a držet míč a my jsem mu již nedokázali dostatečně zmešovat hrací prostor a zejména ve středu hřiště jsme už nestačili důrazně napadat. Naše obranná hra většinou přecházela do zóny v okolí našeho PÚ a soupeři jsme umižnili celkem bezproblémově se dostávat až do blízkosti naší branky. Naše útočné možnosti byly v míčích za soupeřovu obranu a rychlých útocích z nichž jsme si vytvořili několik rohových kopů a jednu čistou gólovou příležitost, kdy poměrně slabou střelu Lukáše Richtera z hranice PÚ kolem vybíhajícího brankáře zastavil těsně před brankovou čárou jeden z dobíhajících soupeřových hráčů.

V samém závěru utkání jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř využíval jednoduchých chyb v našem rozehrávání a útoky do otevřené obrany si vytvořil několik šancí, při nichž se několikrát vyznamenal náš brankář. ale v poslední minutě byl jeden z těchto útoků zastaven faulem v PÚ a proměněním následujícího PK soupeř definitivně rozhodl o svém postupu.

1. Kolo poháru s Litultovicemi

13.07.2014 22:05

V 1. kole poháru FAČR se Holasovice utkáji s celkem Litultovic. Utkáni bude odehráno v neděli 27.7 od 17:00 v Holasovicích. O případných změnách budeme informovat

Turnaj v Hlavnici

13.07.2014 22:03

V sobotu 19. 7 se Holasovice muži zůčastní turnaje v Hlavnici. Rozpis bude upřesněn.

Dorost nezrušen a v přeboru

13.07.2014 20:00

Dorostenecký fotbal v Holasovicích žije dál! I když se v zákulísí spekulovalo o zrušení dorostu, tak se tak nestalo a dorost bude pokračovat i nadále. Dobrou zprávou je také to, že dorostenci nesestoupili a zůstali v přeboru.

Začátek přípravy mužů

29.06.2014 21:31

Ve čtvrtek 17. července v 18:00 hodin bude zahájena příprava na podzimní část soutěžního ročníku 2014/2015.

Muži nakonec desátí

22.06.2014 14:44

V právě skončeném ročníku Holasovice muži obsadili 10. příčku (z 13.). Do OP postoupil Budišov A, který se v okresní trojce ohřál pouze jediný rok. Naopak sestoupil jednoznačně poslední Slavkov B. V příštím roce by se s největší pravděpodobností měly Holasovice střetávát s nováčky Slavia Opava A (postup z IV.B) a  Suchými Lazcemi (sestup z OP)

Dorost sestoupil

20.06.2014 14:51

Holasovice dorost sestoupil z OP do okresní soutěže. V současné chvíli, ale není jisté zda se dorost v přístím roce do soutěže přihlásí.

Záznamy: 81 - 100 ze 313